Jakie zdjęcia robimy?

Fotografia reklamowa

Studio fotograficzne

Kontakt
Fotografia kulinarna. Stylizacja żywności.


Zdjęcia żywności, pojedynczych produktów, potraw, napojów i alkoholi.

Packshot. Produkty. Aranżacje.


Zdjęcia produktów, towarów, opakowań zarówno typu packshot jak i w rozbudowanych klimatycznych aranżacjach. Efektem sesji zdjęciowej może być prezentacja 3d produktów i opakowań..

Przedmioty, urządzenia, detale.


Zdjęcia kreatywne ukazujące piękno i walory przedmiotów, maszyn, urządzeń, produktów.

Fotografia wydawnicza.


Zdjęcia przeznaczone do ilustracji książek, czasopism, magazynów, artykułów ukazujących się zarówno w prasie jak i w internecie, a także w postaci ebooków.

Zdjęcia modelek i modeli. Lifestyle. Business..


Sesje fotograficzne kobiet, mężczyzn, dzieci w dowolnej stylistyce do wykorzystania w reklamie. Glamoour, fashion, life style, beauty.

Fotografia mody. Fashion.


Zdjęcia kreacji projektantów, odzieży, dodatków, bielizny, ubrań sportowych. Fotografie katalogowe oraz sesje kreatywne do folderów reklamowych, ulotek, na strony internetowe, na billboardy itp.

Akty i nagość zakryta.


Zdjęcia ukazujące piękno kobiecego ciała, w różnych klimatach, konwencjach, stylistyce. Czasem głęboko stylizowane. Czasem dla ozdoby wnętrz, jako motywy posterów, do kalendarzy.

Zdjęcia do materiałów firmowych.


Prezentacje firm, organizacji, produkcji, biur.
Zdjęcia z załogami firm lub sesje z modelkami i modelami z naszej agencji. Zdjęcia typu life style, biznesowe, klimatyczne, uzupełniające materiały reklamowe firmy, będące podstawą do wykonywania broszur, folderów, ulotek, witryn internetowych.

Zdjęcia kadry zarządzającej i pracowników.


Profesjonalne sesje fotograficzne w siedzibach firmowych. Zdjęcia portretowe, zdjęcia zbiorowe, grupowe, fotografia pracy biurowej, pracy podczas produkcji i świadczenia usług stanowiące podstawę kreacji materiałów firmowych, w tym raportów rocznych, informacji o firmie, materiałów marketingowych, pr itd.

Fotografia wnętrz.


Fotografia architektury, wnętrza, stylizacje, obiekty, detale.
poleć nas:  
(c) 2015 Fotoso.pl Studio fotografii reklamowej