Jakie zdjęcia robimy?

Fotografia reklamowa

Studio fotograficzne

Kontakt
Studio
fotograficzne.


Studio fotografii fotoso.pl to część agencji full-service.
Jest naturalnym wynikiem rozwoju studia graficznego i rosnących potrzeb całej grupy kreatywnej.
Wykorzystujemy fotografię przede wszystkim we własnych projektach. Ponieważ sami pracujemy ze zdjęciami przy tworzeniu opakowań, posterów, reklam prasowych i wszelkich publikacji zdjęć wiemy jak najlepiej zaaranżować plan zdjęciowy, jak przygotować atrakcyjną kompozycję kulinarną, jak dobrać modelki i modeli, w jaki sposób atrakcyjnie pokazać czasem z pozoru zwyczajne przedmioty i produkty.
Przekazujemy Klientom profesjonalne, atrakcyjne zdjęcia o reklamowym charakterze. Zdjęcia nieocenione przy tworzeniu materiałów informacyjnych, reklamowych, w multimediach, stanowiące podstawę kampanii reklamowych.

Dużo więcej,
niż fotografia.


Wykonujemy zdjęcia i kręcimy filmy, zapewniając kompletną organizację planu Używamy profesjonalnego sprzętu firm Nikon i Sony pozwalającego na rejestrację zdjęć do wielkości 60mpx i filmów w jakości HD i 4k.
Zdjęcia wykonujemy w sposób przemyślany i staranny. Fotografujemy i filmujemy żywność, aranżacje kulinarne, przedmioty i produkty, odzież. Przygotowujemy sesje z modelkami i modelami. Fotografujemy także wnętrza. Dysponujemy własnym, dobrze wyposażonym atelier fotograficznym i filmowym Studio fotograficzne ma zaplecze, gdzie swobodnie można przygotować się do sesji i odpocząć.
A efekty sesji można w ciągu kilku dni opracować, stworzyć projekty i opublikować je w internecie, wydrukować w postaci billboardu lub katalogu.
Cała kreacja powstaje w naszej agencji. Szybko, sprawnie, spójnie i przy rozsądnych kosztach.

Postprodukcja
i projekty graficzne


Pracujemy we własnym studiu graficznym na platformach Pc i Mac. Obrabiamy efekty sesji zdjęciowych wraz z pełną korektą kolorystyczną, szparowaniem (wycinaniem tła), stylizacją, kolażami itp. Sami realizujemy także postprodukcję materiału video i audio.
Przygotowujemy dowolny materiał - wszystkie rodzaje druku, internet, multimedia, film, technologie mobilne, formaty emisyjne dla telewizji.
Możemy zaproponować wykonanie nie tylko fotografii, ale dowolnie skomplikowanych kreacji graficznych z wykorzystaniem całego potencjału naszej agencji.
Znakomici projektanci, kilkanaście lat doświadczeń w tworzeniu grafiki użytkowej, doskonałe pomysły, terminowość i rzetelność gwarantują sukces każdego projektu, nad którym zaczynamy pracować.
O możliwości naszego studia graficznego przybliży serwis | BRANDOS.pl |poleć nas:  
(c) 2015 Fotoso.pl Studio fotografii reklamowej